O nas

  • Eliza Lenartowicz
    Eliza Lenartowicz
  • Eliza Lenartowicz
    Eliza Lenartowicz

Witamy serdecznie na stronie hodowli Lenart Team

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką, pracuję w złotowskim hospicjum, prowadzę również zajęcia dogoterapii/kynoterapii. W moim domu od zawsze były psy, marzeniem mego Taty było założenie hodowli psów i chyba trochę mnie tym zaraziłwink

Nasza miłość do Papillonów rozpoczęła się przypadkowo. Dzieci po stracie pieska Chapsa bardzo chciały mieć kolejnego pupila, wiedzieliśmy, że będą go kochać i się nim opiekować dlatego się zgodziliśmy. Znajoma pokazała nam swoje Papillony były tak piękne, pełne gracji i wdzięku, że trudno było oderwać od nich wzrok. Zdecydowaliśmy, że to odpowiednia rasa dla nas. Razem z mężem zaczęliśmy szukać odpowiedniej Papillonki, wtedy w jednym czasie znaleźliśmy FUSION OF HEART Milaletti (Hercia) i MARYLIN MANROE Skellige Poland FCI (Lili), w obu natychmiast się zakochaliśmy i nie dało się wybrać jednej. Dlatego zdecydowaliśmy się na dwie dziewczynki co było najlepszym rozwiązaniem, bo od samego początku świetnie się dogadują, wspólnie bawią i dbają o siebie jak siostry.
Niedawno do naszego stadka dołączyła Samoyedka OLLIE O'NEW DIAMOND Virta Valo (Beza), cudowna dziewczynka, mądra i skora do zabaw.

Na stronie hodowli znajdą Państwo wiadomości o naszych psiakach, ich postępach na wystawach, zdjęcia zarówno te oficjalne jak i te z zabaw, a także wszelkie informacje o szczeniaczkach z naszej hodowli. Jest nam bardzo miło, że odwiedzili Państwo naszą stronę.

Eliza Lenartowicz

Facebook
blog here https://www.bossgust.com/.have a peek at these guys swiss watches replica.Buy now best buying replica watch.Hot Sale rolex swiss replica.Learn More Here relojes imitacion.here swiss replica watches.Continue rolex copies cheap.visit replica rolex.Different Manufacturers replica rolex watches.cheapest https://www.crowdcontrolexpo.com/.Cheap quality replica watches.click fake watches.55% off hotelswatches.Wiht 60% Discount jpatekphilippe.many www.showbellross.com.click here for info replica tag heure.visit this page replica hubolt.60% off mapwatches.internet tag heuer replica.